Hakkımızda

Ege ile Akdeniz'in buluştuğu Hisarönü Körfezi'nde sakin bir gölü andıran Selimiye'de bugüne kadar yaşadığınız en huzurlu tatile hazır olun.

Mavi Deniz Selimiye; denize sıfır özel plajı ile birlikte aynı zamanda huzurlu, sakin bir tatil ortamı sunmaktadır. Köy merkezine sadece birkaç yüz metre uzaklıkta bulunan Mavi Deniz Selimiye'nin kendi özel plajında günün keyfini sürebilirsiniz. Köy merkezine yürüyerek 15 dakika, aracınız ile 4 dakikada ulaşabilirsiniz.

Mavi Deniz Selimiye, olağanüstü temiz denize sahip kendi plajında ve iskelesinde misafirlerine dinlenme ve romantik bir akşam yemeği imkanı sunmaktadır. Denize sadece birkaç adım uzaklıktaki odaları, yeşil bahçesi ve temiz havası ile doğal köy ortamını olduğu gibi korumaktadır. Mutfağımızda mümkün olduğu kadar köyümüzde yetiştirdiğimiz taze sebzeler ile hazırlanmış mezelerimiz ile Akdeniz mutfağının ve taze deniz ürünlerinin lezzetini sevdikleriniz ile paylaşmak için sizleri Mavi Deniz Selimiye'ye bekliyoruz.

Doğal yapısı değiştirilmemiş ortamda yer alan Mavi Deniz, gürültüsüz sakin bir tatil olanağı yanında, akşamları milyonlarca yıldızın altında romantik akşam yemekleri sunmaktadır Ege’nin bilindik mutfak zenginliği ile.. Zengin köy kahvaltımız mutlu bir tatil gününün keyifli başlangıcıdır.

Genç bir aile işletmesi olan Mavi Deniz Selimiye misafirlerimizi mutlu etmek için çalışmaktadır. Misafirlerimizin mutluluğu, mutluluğumuzdur. Hoşgeldiniz...