Türkiye sahillerinin koruma altındaki sayılı birkaç körfezinden birisidir Hisarönü Körfezi. Akdeniz ile Ege denizinin buluştuğu yer olarak kabul edilen körfezin en önemli ve güzel koylarından biride Selimiye köyüdür. Durgun bir gölü anımsatan koy’un güney sahillerinde köy yerleşim merkezi bulunur.

Mavi Deniz Butik otel  ise köy merkezine 3 km mesafede, köyü karşıdan gören konumda, koy’un  Kuzeybatı sahilinde yar alır.

Mavi Deniz Butik otel, olağanüstü temiz denize sahip kendi plajında ve iskelesinde misafirlerine dinlenme ve romantik bir akşam yemeği imkanı sunmaktadır. Denize sadece 30 metre mesafedeki otel binası sebze bahçesi ve meyve ağaçları ile çevrilmiş olarak doğal köy ortamını olduğu gibi korumaktadır. Mutfağımızda mümkün olduğu kadar bahçemizde ve köyümüzde yetiştirdiğimiz taze sebzeler kullanılmaktadır.

Doğal yapısı değiştirilmemiş ortamda yer alan Mavi Deniz, gürültüsüz sakin bir tatil olanağı yanında, akşamları milyonlarca yıldızın altında veya mükemmel bir mehtap atmosferinde parıldayan yakamozlar üzerinde romantik akşam yemekleri sunmaktadır Ege’nin bilindik mutfak zenginliği ile.. Sahilimizde, denize sadece 2 metre mesafede sunulan zengin köy kahvaltımız mutlu bir tatil gününün keyifli başlangıcıdır.

Genç bir aile işletmesidir Mavi Deniz Butik Otel.. Misafirlerimizin mutluluğu, mutluluğumuzdur.. Hoşgeldiniz...