Selimiye Köyü'nün sakin ve güzel kıyısında geniş bir göl görünümlü denize hakim bir teras gibi konumlanmış resturantımızda nefis balık çeşitlerimizi, farklı ve taze deniz ürünlerini ve zengin mutfağımızı keşfedebilirsiniz.

Denizden ve güneşten daha çok yararlanabilmeniz için,sizleri yalnızca yemek vakitlerinde değil, sabahın erken saatlerinden itibaren ve gün boyunca serin içecekler ve özenle hazırlanmış menülerimizle ağırlamak üzere bekliyoruz. Tatilinizi hiç bir eksiklik hissetmeden ve rahatlamış bir şekilde geçireceksiniz.

Türk ve Yunan mutfağının iç içe geçmiş en leziz mezelerinden oluşan bir masa ile yakamozu izleyerek romantik anlar geçireceksiniz. En taze asma yapraklarından özenle seçilmiş zeytinyağlı seçenekleri, çeşitli taze otlar, sebzeler, köy yoğurdu ve değişik baharatlarla zenginleştirilmiş lezzetli yemeklerimiz ile tatilinizin keyfini bir kat daha arttıracaksınız.

Selimiye denizinden çıkan çeşitli balık ve deniz ürünleri günlük olarak en taze haliyle size sunulur. Şefimizin elinden çıkan isteğinize göre ızgara, tava ya da buğulama olarak sunulan deniz ürünleri ile unutulmaz bir akşam yemeği yiyeceğinizi garanti ediyoruz.

Izgaralar Ara Sıcaklar Mezeler
Balık Izgara
Kalamar Izgara
Krides Izgara
Ahtapot Izgara
Istakoz
Köfte
Tavuk
Tavuk Şiş
Pirzola
Biftek
Kuzu Şiş
Ahtapot
Kalamar Tava
Sigara Böreği
Ahtapot
Kaygana
Mücver
Pavurya
Ahtapot Izgara (Special)
Ahtapot Kaygana (Special)
K. Çiçek Dolması
Yaprak Sarma
Patlıcan Soslu Bamya
Karides Salatası
Ahtapot Dolma
Deniz Börülcesi
Haydari
Ispanak & Semiz Otu Yoğurtlaması
Domates Ezme
Acılı Ezme
Taze Fasulye
Köz Yoğurt
Deniz Ürünleri Salatası